accessibility_new
Marek Prusiński
Marek Prusiński
Live Your Life Fearlessly - mamy tylko jedno życie. Bierzmy z niego, jak najwięcej.
Kilka słów o...
Head of Fitness Xtreme Fitness Gyms, z ponad 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży Health & Fitness. Wdrożył wiele projektów, strategii i innowacyjnych rozwiązań biznesowych w wielokulturowych środowiskach w klubach low cost, mid-market oraz butikowych. Jest też doświadczonym szkoleniowcem oraz biznes coachem. Jego misją jest dzielenie się nabytą wiedzą i doświadczeniem. Mocno wierzy w ideę fitness&wellness. Ma nadzieję, że zainspiruje wszystkich wokoło do świadomych działań, odkrycia fizycznej oraz umysłowej harmonii zdrowego stylu życia.
Doświadczenie
Swoją karierę zawodową Marek rozpoczął w 1994 roku w Nowej Zelandii pracując przez 5 lat jako trener personalny oraz instruktor fitness, będąc jednych z pionierów zajęć LesMills. Jako Jatomi Group Head Of Fitness w Europie oraz w Azji Marek współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów. Kolejne etapy w jego życiu to Fitness Director w MarsSportif w Turcji, Senior GM w FitnessFirst Kuala Lumpur, Malezja oraz Fitness Director na statkach turystycznych z bazą w Miami, USA.
Słabości
Wszystko co czekoladowe, a w szczególności mufinki. Do tego smaczna kawa. Jeżeli szarlotka to tylko z czekoladowymi lodami.
video_library
Treningi
Zajęcia typu HIIT
10XTraining Home Edition #1
28:53
Zajęcia typu HIIT
10XTraining Home Edition #2
29:15
Zajęcia typu HIIT
10XTraining Home Edition #3
27:50
Zajęcia cardio
Fight Training #1
31:00
Zajęcia typu HIIT
10XTraining Home Edition #6
28:02
Zajęcia wzmacniające
Strong Core #1
26:32
Zajęcia typu HIIT
10XTraining Home Edition #8
27:54
Zajęcia cardio
Fight Training #3
31:55
Zajęcia wzmacniające
Strong Core #2
17:28
Zajęcia cardio
Fight Training #6
38:41