accessibility_new
Dominik Łakoma
Dominik Łakoma
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć.
Kilka słów o...
Od zawsze dążył do tego, aby uczyć się na własnych błędach i wyciągać wnioski. Dzięki temu uświadomił sobie, że najważniejszym elementem pracy trenera jest jego nieustający rozwój i pozyskiwanie wiedzy na temat treningu, żywienia jak i aspektu mentalnego. Jego pasją jest ciągłe poszerzanie wiedzy na temat treningu funkcjonalnego, siłowego jak i dietetyki. Wiedzę na temat treningu, żywienia zdobywa uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wyznaje zasadę, że prawidłowy trening to taki, który utrwala nasze wzorce ruchowe i usprawnia aparat ruchu. Szczególną uwagę zwraca na ćwiczenia podstawowe, które wpływają na optymalny rozwój oraz gwarantują lepsze efekty w kształtowaniu sylwetki. Cechuje go indywidualne i kompleksowe podejście do każdego podopiecznego, biorąc pod uwagę jego aktualny stan zdrowia, tryb pracy, cele i możliwości. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie, bezpieczeństwo i jakość ćwiczeń wykonywanych podczas treningu.
Doświadczenie
Sport jest nieodłączną częścią jego życia, zaczynał będąc małym chłopcem, trenując boks, piłkę nożna, siatkówkę. Swoją przygodę z treningiem siłowym zaczął 6 lat temu. Dominik jest studentem Wychowania Fizycznego, o specjalności Gimnastyka Korekcyjna z Odnową Biologiczną. Dominik to również kwalifikowany trener personalny oraz miłośnikiem zdrowego stylu życia.
Słabości
Ciągłe dążenie do perfekcji.
video_library
Treningi
Podstawowe techniki martwych ciągów
19:08
Regresje martwych ciągów
18:20
Techniki wyciskania sztangi leżąc
17:27
Technika wyciskania hantli leżąc
10:05
Technika wykroków
15:10