accessibility_new
Arkadiusz Ostręga
Arkadiusz Ostręga
Zmieniaj świat na lepsze i spraw, by świat Twoich marzeń nie dorastał do pięt Twojej rzeczywistości.
Kilka słów o...
Jest trenerem, który skupia się na promowaniu zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w budowaniu nawyków w obszarach: aktywność fizyczna, rytm biologiczny, sen, oddychanie, odżywianie, równowaga psychofizyczna, produktywność. Pracuje dla firm, szkół oraz sportowców. Tworzy materiały edukacyjne do branżowych czasopism o tematyce zdrowia.
Amatorsko uprawia triathlon i trening funkcjonalny, natomiast w przeszłości trenował karate, w którym zostałem Mistrzem Polski, Norwegii oraz v-ce Mistrzem Europy. Jest absolwentem i studentem PWZS Tarnów, kierunek: wychowanie fizyczne o specjalności przygotowanie motoryczne w sporcie. Jego celem naukowym są studia doktorskie, liczne eksperymenty naukowe i obrona doktoratu.
Doświadczenie
20 lat doświadczenia w branży sportowej oraz fitness. Zajmuje się także rekrutacją, onboardingiem oraz szkoleniami innych trenerów.
Pracował dla najbardziej rozpoznawalnych marek fitness w Polsce: Ekspertfitness - Tiguar, Fitness Club 24, Pure/Jatomi Fitness, Holmes Place, Fitness Platinium, a obecnie Benefit Systems - Multi Sport i Xtreme Fitness Gyms.
Słabości
Samochody.
video_library
Treningi
Aktywność fizyczna 1/8: Czym jest aktywność fizyczna?
16:47
Aktywność fizyczna 2/8: Aktywność fizyczna w miejscu pracy
08:06
Aktywność fizyczna 3/8: Siedzenie a ból kręgosłupa
08:50
Aktywność fizyczna 4/8: "Utrudnij sobie życie!"
10:31
Aktywność fizyczna 5/8: Zasada 10 tysięcy kroków
10:14
Aktywność fizyczna 6/8: Optymalna ilość i dobór ruchu
18:54
Aktywność fizyczna 7/8: Stawaj się lepszą wersją siebie
13:11
Aktywność fizyczna 8/8: Nie utrudniaj prostych rzeczy
07:52